Кошик
56 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Центр систем безпеки
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
ЦЕНТР СИСТЕМ БЕЗПЕКИАндрій
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівcentercctv@gmail.com
+380673503346
+380677004414
+380673503346
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (067) 350-33-46
+380673503346
+380677004414

PTZ-камери

1 2 3

PTZ - це поворотні камери відеоспостереження, якими можна керувати за допомогою WiFi. Керована камера відеоспостереження може повертатися вліво і вправо, опускатися і підніматися, зображення можна збільшувати і змінювати огляд. Управління повністю віддалене і не тільки за допомогою комп'ютера, але і за допомогою смартфона або планшета. Дані з пристрою можна як записувати, так і переглядати онлайн.

Як працює керована камера?


Управляється камера відеоспостереження за рахунок того, що в приладі є механізм, який забезпечує можливість обертати і змінювати кут нахилу об'єктива. Робота девайса проводиться за допомогою спеціалізованих програм або пульта управління. Більшість камер можна запрограмувати для руху по заздалегідь спланованим маршрутом. Об'єктив може реагувати на зміну пікселів, переміщатися за рушійними об'єктами, а після повертатися в початкове положення.

Робота з поворотною ip камерою відеоспостереження здійснюється через WiFi. Дані передаються в режимі онлайн і записуються при необхідності на носій або хмару за допомогою додаткового програмного забезпечення.

Переваги поворотних IP камер

 

  • Огляд - поворотний механізм дозволяє пристрою «бачити» на 360 °, масштабувати зображення;
  • Технологічність - можливість управляти через смартфон;
  • Економічність - Одна керована IP камера відеоспостереження може замінити кілька статичних;
  • Нічне підсвічування - вуличні моделі зазвичай оснащені потужною підсвіткою;
  • Чутливість - при використанні певних датчиків пристосування може реагувати на шум, рух, світло та інше;
  • Непомітність - складно зрозуміти куди спрямований об'єктив;
  • Розміщення - поворотні IP камери часто бездротові.

Які різновиди поворотних керованих камер бувають?


Вуличні камери відеоспостереження поворотні - з протиударним зовнішнім корпусом і найкращим оглядом, зумом об'єктива.
Внутрішні поворотні камери відеоспостереження - які за своїми функціями і дизайну оптимально використовувати в закритих приміщеннях.

Мініатюрна камера відеоспостереження поворотна - найбільш популярні з поворотних камер, у яких механізм знаходиться повністю під захисним куполом, який захищає його від зовнішніх впливів;
Корпусні поворотна камера відеоспостереження - в даному випадку механізм знаходиться в корпусі циліндричної або прямокутної форми. У корпусних систем відеоспостереження немає такого захисту як у купольних тому їх краще розміщувати в приміщеннях. А для використання на вулиці краще користуватися поворотною системою відеоспостереження з герметичним боксом.

Важко визначитись? - телефонуйте до нас за консультацією